Publiczny i konflikt dotyczący przyszłych wydatków Medicare czesc 4

Dotyczy to szczególnie zarejestrowanych wyborców w wieku 50 lat lub starszych, z których około dwie trzecie (66%) twierdzi, że byłoby mniej prawdopodobne, że zagłosuje na takiego kandydata (HSPH-SSRS, 2013). Podsumowując, ważne są dwa punkty. Pomogłoby to w długoterminowym rozwiązaniu tych problemów, gdyby rozpoczęła się niepodzielna, szeroko zakrojona publiczna kampania edukacyjna, koncentrująca się na sposobie finansowego działania Medicare. Po drugie, byłoby korzystne, gdyby dyskusje dotyczące finansowej stabilności Medicare można było oddzielić od publicznych debat nad zmniejszeniem deficytów budżetowych lub wprowadzeniem obniżek podatków. Dopóki te obawy nie zostaną lepiej rozwiązane, luki w percepcji prawdopodobnie pozostaną.
Badania opinii publicznej nad konfliktem w sprawie wydatków na Medicare
Selekcja Bloomberg-Selzer, 15-18 lutego 2013 r
Ankieta CBS News (CBS), 20-24 marca 2013 r
Ankieta Gallupa, 4-14 kwietnia 2013 r
Gallup-Institute for International Social Research (Gallup-IISR), październik 1964 *
Wywiad z Harvard School of Public Health-Social Science Research Solutions (HSPH-SSRS), 13-26 maja 2013 r
Fundacja Kaiser Family Foundation – Robert Wood Johnson Foundation-Harvard School of Public Health (KFF-RWJF-HSPH), 3-9 stycznia 2013
Centrum badawcze Pew dla ludzi i ankieta prasowa, 13-18 lutego 2013 r
Ankieta Time-CNN-Yankelovich Partners (Time-CNN-Yankelovich), 4-5 sierpnia 1993 r. *
* Dostępne od Roper Centre for Public Opinion Research, Storrs, CT.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Fundacji Roberta Wooda Johnsona.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Harvard School of Public Health, Boston (RJB, JMB); oraz Szkoła Rządowa Johna F. Kennedy ego w Cambridge, MA (RJB).

Materiał uzupełniający
Referencje (9)
1. Zaktualizowane prognozy budżetowe: lata budżetowe 2013-2023. Waszyngton, DC: Kongresowe biuro budżetowe, maj 2013 r. (Http://cbo.gov/sites/default/files/cbofiles/attachments/44172-Baseline2.pdf).

2. Sprawozdanie roczne za 2013 r. Rad powierniczych Federalnego szpitala Ubezpieczenia i federalnych uzupełniających ubezpieczeń medycznych. Waszyngton, DC: rady powiernicze, federalne ubezpieczenie szpitalne i federalne uzupełniające ubezpieczenia medyczne, 31 maja 2013 r. (Http://downloads.cms.gov/files/TR2013.pdf).

3. Raport Pear R. przedstawia lepsze perspektywy dla Medicare. New York Times. 31 maja 2013 r. (Http://www.nytimes.com/2013/06/01/us/politics/outlook-for-medicare.html._r=0).

4. Blendon RJ, Benson JM. Opinia publiczna na temat Medicare i deficytu budżetowego. N Engl J Med 2011. DOI: 10.1056 / NEJMp1107184.

5. Viebeck E. CBO: wydatki Medicare spowalniają szybciej niż oczekiwano. Wzgórze. 5 lutego 2013 r. (Http://thehill.com/blogs/healthwatch/medicare/281241-cbo-medicare-pending-slowing-faster-than-expected).

6. Biuro zarządzania i budżet. Tabele historyczne roku budżetowego 2013: budżet USA rząd (http://www.whitehouse.gov/sites/default/files/omb/budget/fy2013/assets/hist.pdf).

7. Parlapiano A. Wracając więcej z Medicare, mniej z Social Security. New York Times. 3 kwietnia 2013 r. (Http://www.nytimes.com/interactive/2013/04/03/us/politics/getting-more-lub-less-than-you-paid-for.html._r=0).

8. Multack M. Program Medicare: krótki przegląd. Waszyngton, DC: AARP Public Policy Institute, marzec 2012 r. (Http://www.aarp.org/content/dam/aarp/research/public_policy_institute/health/medicare-program-brief-overview-fs-AARP-ppi-health. pdf).

9. Zgłoś się do Kongresu: polityka płatności Medicare. Waszyngton, DC: Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare, 15 marca 2012 r. (Http://www.medpac.gov/documents/Mar12_EntireReport.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (10)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: Psychoterapia leczenie depresji Warszawa, psycholog dziecięcy Warszawa, psychoterapia wrocław ]