Zrozumienie opieki zdrowotnej w wyborach w 2012 roku cd

Tutaj publiczność jest podzielona, a więcej osób faworyzuje ograniczenia aborcji. Około połowa uważa, że aborcja powinna być nielegalna we wszystkich okolicznościach (15%) lub że powinna być legalna tylko w kilku okolicznościach (37%). Około 4 na 10 osób uważa, że aborcja powinna być legalna w każdych okolicznościach (35%) lub w większości przypadków (9%). Jednak znaczna większość (83%) społeczeństwa uważa, że aborcja powinna być legalna, gdy ciąża była spowodowana gwałtem lub kazirodztwem (CNN-ORC, 2012). Średnia liczba sondaży pokazuje, że 81% wskazuje, że opieka zdrowotna jest bardzo ważną kwestią podczas głosowania na prezydenta (ABC-WP, lipiec 2012 r., CBS-NYT, lipiec 2012 r., Fox, 2012 r.). Jednak stosunkowo niewiele osób wybiera go jako swój główny problem.
Zbadaliśmy wyniki sondaży dla prawdopodobnych wyborców, podgrupy społeczeństwa, które mówią, że się zarejestrowały i na pewno zagłosują w listopadzie. Kiedy spojrzymy na poglądy prawdopodobnych wyborców, którzy twierdzą, że opieka zdrowotna i Medicare (20%) lub aborcja (4%) będą najważniejszą kwestią przy podejmowaniu decyzji o głosowaniu prezydenckim, obraz wpływu czterech wybory różnią się od tego, co widzimy w ogólnych badaniach opinii publicznej (HSPH-SSRS, 2012).
Większość prawdopodobnych wyborców, którzy twierdzą, że opieka zdrowotna i Medicare jest najważniejszą kwestią w ich głosowaniu, identyfikuje się jako Demokraci (59%), a nie jako niezależni (25%) lub Republikanie (14%). Tymczasem większość prawdopodobnych wyborców, którzy twierdzą, że aborcja jest najważniejszą kwestią, identyfikuje się jako Republikanie (56%), a nie jako niezależni (20%) lub Demokraci (20%).
Tabela 2. Tabela 2. Wpływ pozycji kandydatów na prezydenta na preferencje głosowania osób, które głosują jako pierwsze, Opieka zdrowotna i opieka zdrowotna lub aborcja jako najważniejszy problem w ustalaniu ich głosu. Przyjrzeliśmy się poglądom tych wyborców na temat czterech głównych kwestii związanych z opieką zdrowotną, przedstawionych w kategoriach stanowiska republikańskiego kandydata na prezydenta w tych kwestiach (tabela 2). Wśród prawdopodobnych wyborców, którzy powiedzieli opieka zdrowotna i Medicare było najważniejszym problemem w ich wyborze, 41% stwierdziło, że o wiele mniej prawdopodobne jest głosowanie na kandydata, który poparł uchylenie całości lub części ACA; 14% stwierdziło, że głosowanie na takiego kandydata jest o wiele bardziej prawdopodobne. Trzydzieści dziewięć procent głosujących na opiekę zdrowotną i Medicare stwierdziło, że głosowanie na kandydata, który faworyzował zmianę Medicare, na system, w którym rząd zapewnia seniorom określoną kwotę pieniędzy, które mogli wykorzystać do zakupu, jest znacznie mniej prawdopodobne. prywatne ubezpieczenie zdrowotne lub ubezpieczenie Medicare; 11% stwierdziło, że głosowanie na takiego kandydata jest o wiele bardziej prawdopodobne. Trzydzieści pięć procent twierdziło, że głosowanie na kandydata, który faworyzuje zmianę Medicaid z obecnego systemu, na takie, w którym rząd federalny daje państwom określoną ilość pieniędzy, a każde państwo decyduje, kogo pokryć i na jakie usługi zapłacić, jest znacznie mniej prawdopodobne. ; 8% stwierdziło, że jest o wiele bardziej prawdopodobne.
Wśród prawdopodobnych wyborców, którzy twierdzili, że aborcja była najważniejszą kwestią w ich wyborze, 61% stwierdziło, że dużo częściej głosowali na kandydata, który faworyzował wprowadzenie znaczących nowych ograniczeń w dostępności usług aborcyjnych; 24% stwierdziło, że głosowanie na takiego kandydata jest o wiele mniej prawdopodobne.
Należy zauważyć, że wielu prawdopodobnych wyborców, którzy sprzeciwiają się ACA lub którzy opowiadają się za dużymi zmianami w Medicare i Medicaid, może nie uważać opieki zdrowotnej i Medicare za najważniejszy problem w ich wyborach wyborczych
[hasła pokrewne: ultramedica bielsko, sidretella 20 cena, radiologica rumia ]

Powiązane tematy z artykułem: radiologica rumia sidretella 20 cena ultramedica bielsko